محل تبلیغات شما

مقدمه:
مِن بعد، اگر سخنی دیدم یا خودم داشتم که حیفم آمد بالفعل نشود یا بنظرم زیبا بود؛ آنرا با #واژگان طلایی  با شما به اشتراک میگذارم. و گاهی برای اینکه تمرین نوشتن هم کرده باشم، چیزهایی که در ارتباط با آن جملات به ذهنم میرسد و طبیعتا میدانید نظر شخصی ست و خالی از ایراد نیست را مینویسم. خوشحال می‌شوم اگر کامنت شما را هم درمورد همان یک جمله [نه درمورد کامنت من!] بخوانم.

جمله شماره۱:

پیشرفت یعنی، کار کردن بیشتر از ظرفیت خودت،همین.

khadij

کامنت من:اولی را خودم گفتم!

اگر تجربه داشته باشید که در دوره ای از زندگی، همه چیزتان را پای چیزی بگذارید؛ حتما موافقید که کار ساده ای نیست[بخوانید جذاب و باحال است. کاری که همه انجام میدهند که جذاب نیست!!]. به نظرم از لذتبخش ترین تفریحگاه های مسیر جاهایی هست که کار هایی را میکنید که خودتان یا دیگران فکر میکردند غیرممکن است. غیرممکن های ما نهایت ظرفیت ما را نشان میدهند. با انجام هر غیرممکن، ظرفیت ما تغییر میکند، غیر ممکن های جدید متولد میشوند برای انگیزه بودن. برای اینکه با فتحشان رشد کنیم.

​​​​​​البته باید یادمان باشد، داشتن ظرفیت پایدار و بالاتر، نیازمند زمان بیشتر و تمرین مستمر هست.

+من دفتریدارم که برای نوشتن با دست دیگرم هست. هنوز یادم هست اولین باری که داشتم تمرین میکردم چقدر مبهوت بودم. از خودم میپرسیدم چطور این همه سال، هم قلم داشته ام، هم این یکی دستم را، هم کم نویس نبودم!؛ اما یکبار این کارو امتحان نکردم. (انجام کارهایی که خاصیت خوبی هم ندارند اما جدیدن واسه من واقعا فریبنده هست. البته در وقت اضافه، میخام بگم اهمیت یادگیری کریستالی را هم بخاطر دارم).

این جمله مفاهیم دیگری رو هم گوش زد میکنه:

*بخش پیشرفت: درسته که تخصص و رشته و شغل ها متفاوته، اما حتما موافقید کسی نیست که از بیشتر بودن بدش بیاد.(البته خیلیا از هزینه ش خوششون نمیاد!)

بخش کار کردن : اشاره به اهمیت عملکرد و اجرا. نه صرف نگرش و حرف های زیبا.

بیش از ظرفیتت : ما، منابع، انرژی ما نامحدود نیست، اما نامحدود میتواند رشد کند اگر هزینه اش را بپردازیم. 

​​​​

#واژگان طلایی | پیشرفت

تصویری که برجای میماند|تولد زمینی_تولد دیجیتال

هم ,هست ,های ,کار ,ظرفیت ,پیشرفت ,حتما موافقید ,که در ,کار کردن ,برای اینکه ,که کار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نصب و فروش سیستم های امنیتی هوشمند